Hypokramed ... kvalita prověřená medicínou 

Instalace operačního stolu TruSystem 7000dV

Dne 23.3.2016 proběhla instalace operačního stolu TruSystem 7000dV – u prvního zákazníka v České republice – v Krajské zdravotní, a.s. Ústí nad Labem – na Klinice urologie a robotické chirurgie – v rámci garantovaného programu „First Access“.Význam instalace v Ústí nad Labem zvýrazňuje několik dalších skutečností:

  • V rámci medicínských technologií se jedná o unikátní propojení dvou technologií od dvou zcela nezávislých výrobců – cílem je bezpečí a zdraví pacienta, kvalita a efektivita všech procesů a okamžitý prospěch pro všechny účastníky robotické chirurgie
  • Instalace integrovaných operačních stolů proběhla v rámci projektu nabídnutého pouze několika vybraným projektovým zákazníkům v Evropě. Uživatelé - vybraní projektoví partneři – prestižní evropská robotická pracoviště - byli odsouhlaseni vedeními společností Intuitive Surgical a Trumpf Medical. Projekt byl realizován díky enormnímu nasazení vedení Krajské zdravotní, a.s. a specialistů Kliniky urologie a robotické chirurgie.
  • Konkrétně se jednalo pouze o několik instalací v Evropě a robotické pracoviště v Ústí nad Labem - Krajské zdravotní, a.s. je jediným pracovištěm z České republiky i ze zemí bývalého „východního bloku“. Tento fakt lze vnímat i jako potvrzení výsostného postavení mezi obdobnými prestižními (převážně univerzitními) pracovišti – pouze ve Švédsku, Holandsku, Německu, Francii, Švýcarsku, Velké Británii, Belgii, Dánsku, Irsku a Norsku (!)
  • Poprvé v České republice může robotické pracoviště trvale využívat možnost unikátní výhody obou plně softwarově propojených technologií (operačního stolu Trumpf TruSystem a robotu da Vinci Xi společnosti Intuitive Surgical). Robotická ramena da Vinci Xi s operačními instrumenty v plné synchronizaci následují pohyby polohovaného operačního stolu ve vstupních portech – a to během jakékoliv nastavení operačního stolu – zcela bez rizika pro pacienty, bez stresů pro obsluhu, zcela bez rušivých nebo limitujících vlivů pro operatéra. Maximální koncentrace všech specialistů se může plně soustředit na vlastní operativu.

Klinice robotické chirurgie, vedení nemocnice a všem zúčastněným v Krajské zdravotní, a.s. touto cestou děkujeme za možnost podílet se na této mimořádné realizaci.

Velmi si vážíme skutečnosti, že si zdravotnické zařízení z České republiky, přes přetrvávající obtíže, kterými zdravotnický systém u nás prochází, v obrovské mezinárodní konkurenci - vydobylo takto výsostné postavení.

Věříme, že se v dohledné době budou moci i další tuzemská zdravotnická zařízení se specializací na robotickou chirurgii přesvědčit o výhodách integrovaného řešení pro systémy technologií da Vinci Xi od Intuitive Surgical a operačního stolu Trumpf TruSystem 7000dV.

Jsme Vám plně k dispozici a rádi Vám navrhneme odpovídající řešení Trumpf Medical, ať už se jedná o operační stoly, operační svítidla a další technologie uváděné na náš trh společností Hypokramed s.r.o.

Soubor ke stažení

Info

Změna sídla společnosti
Společnost Hypokramed s.r.o. mění od 1. 12. 2020 sídlo společnosti. Více v kontaktech nebo na justice.cz

vestavěný skleněný operační sál v 1.NP kliniky Dr.Pírka
V lednu 2017 společnost Hypokramed s.r.o. nově zrealizovala vestavěný skleněný operační sál pro chirurgické výkony v 1.NP kliniky Dr.Pírka v Mladé Boleslavi. více informací zde

Mezinárodní kongres - VYSOČINA XV Centrální sterilizace
Společnost Hypokramed, s.r.o. je již po několikáté jedním z hlavních sponzorů nadcházejícího mezinárodního kongresu VYSOČINA XIV – Centrální sterilizace. Dovolte nám, abychom vás touto cestou pozvali do příjemného hotelu SKI v Novém Městě na Moravě, kde se ve dnech 29. – 30.března uskuteční setkání pracovníků nejen centrálních sterilizací, ale také ostatních přidružených oborů. Čeští i zahraniční hosté vás rádi seznámí se svými zkušenostmi a znalostmi, nebude chybět pestrý doprovodný program a tradiční společenský večer. Víc informací ZDE.

Instalace operačního stolu TruSystem 7000dV – v Krajské zdravotní, a.s. Ústí nad Labem
Dne 23.3.2016 proběhla instalace operačního stolu TruSystem 7000dV – u prvního zákazníka v České republice – v Krajské zdravotní, a.s. Ústí nad Labem – na Klinice urologie a robotické chirurgie – v rámci garantovaného programu „First Access“. Víc informací naleznete ZDE.

Mezinárodní kongres - VYSOČINA XIII Centrální sterilizace
Společnost Hypokramed s.r.o. je již po několikáté jedním z hlavních sponzorů nadcházejícího mezinárodního kongresu VYSOČINA XIII – Centrální sterilizace. Rádi bychom Vás tímto pozvali na letošní kongres, který proběhne ve dnech 25. – 26. 3. 2015 v Hotelu SKI, Nové Město na Moravě. Kongres pořádá Nemocnice Nové Město na Moravě p. o. Pozvánku s více informacemi naleznete ZDE a přihlášku ZDE.

Přejeme Vám jen samé Mikuláše v roce 2015.
Hypokramed & Hypodesign
Více informací zde

V měsíci říjnu 2014 společnost Hypokramed s.r.o. nově dokončila realizaci unikátního endoskopického sálu na klinickém a výzkumném centru ISCARE I.V.F. a.s. v Praze 7,
které je největší zařízení svého druhu v ČR specializující se na diagnostiku a léčbu idiopatických střevních zánětů – Crohnovy nemoci a ulcerózní kolitidy.
Více informací zde

IV. Celoslovenská konferencia sestier a iných zdravotníckych pracovníkov pracujúcich na pracoviskách CS s medzinárodnou účasťou
Hypokramed s.r.o. a MIELE spol. s r.o. jako generální partneři ve spolupráci se Slovenskou komorou sester a porodních asistentek a Českou společností pro sterilizaci pořádají ve dnech 19. – 20. 5. 2014 konferenci v Bratislavě. Více informací zde (formát PDF, velikost 845 KB)

Nový typ ventilu pro odvod kondenzátu u kontejnerů Wagner
Již 20 let nabízí a dodává společnost Wagner typy kontejnerů, které jsou schopny velmi účinně odvádět přebytečný kondenzát z kontejnerů. Specializovaný a patentovaný ventil pro odvod kondenzátu doznává po dvaceti letech výrazné inovace.
Nový typ vypouštěcího ventilu PCD 034 nabízí stejný bezpečnostní komfort pro různé druhy sterilizovaných materiálů.

Dokončení výstavby operačních sálů v Sanatoriu Dr. Pírka
V měsíci Prosinci 2012 společnost HYPOKRAMED právě dokončila realizaci 3 operačních sálu a centrální sterilizace za použití nejmodernější technologie CRC® HYPOKRAMED
Více informací zde

Vážení klienti, vážení uživatelé,
společnost Hypokramed s.r.o., provozuje nové servisní středisko pro ucelený systém pevných obalů pro sterilizaci Wagner-Steriset. Servisní centrum Praha bude pokrývat veškeré požadavky v celé České republice. Díky tomuto centru budou vaše požadavky vyřízeny v co nejkratším možném termínu.
Více informací zde

Dokončení výstavby dvou operačních sálů na dětské klinice FN Olomouc
v měsíci dubnu 2011 byla dokončena realizace 2 operačních sálů na dětské klinice FN Olomouc. Předmětem realizace ve stávajícím ambulantním traktu ve 2.NP budovy dětské kliniky byla vestavba 2 nových operačních sálů CRC Hypokramed s použitím nejmodernějších technologií v nadčasovém provedení. Operační sály byly digitalizovány za pomoci nejnovějšího typu multifunkčního panelu a  vybaveny speciálními operačními stoly TRUMPF s příslušenstvím, souborem operačních svítidel iLED a stativů TRUMPF. Termín realizace byl od začátku března do konce dubna 2011.
Více informací zde

Dokončení výstavby hybridního operačního sálu
V měsíci říjnu 2010 společnost HYPOKRAMED právě dokončila realizaci hybridního sálu s nejmodernějším typem angiografické jednotky, která umožní zásadní rozšíření spektra výkonů, a to v oblasti diagnostiky a terapie kardiovaskulárních onemocnění.
Více informací zde

Od podzimu 2010 uvádí TRUMPF světovou novinku na trhu:
stropní stativy TRUMPF TruPort - a tímto rozšiřuje dosavadní portfolio stropních stativů KlinoPort, Uniport a IncarePort. Stropní stativy TruPort umožní uživateli přetvořit pracoviště rychle, pohodlně a bez nutnosti používat nářadí. Personál na klinice tak může provést úpravy na stropním stativu kydkoli - s ohledem na ergonomické nebo ekonomické úvahy nebo bezpečnost. TruPort nabízí uživateli všechny výhody modularity v rutinně každodenní pracovní činnosti. Rozšiřuje tak širokou škálu aplikací a představuje solidní, dlouhodobě provozuschopnou investici.
více informací v PDF souboru

Od června 2010 uvedla společnost TRUMPF na trh nový typ LED vyšetřovacího svítidla.
LED osvit ve vyšetřovacích svítidlech je dalším kvalitativním posunem oproti standardním halogenovým svítidlům. Sim.LED 3500 je k dispozici ve 4 variantách: verze stropní kotvení, verze pro instalaci na stropním stativu, verze stěnové kotvení anebo verze mobilní provedení.
více informací v PDF souboru

Od června 2010 uvedla společnost TRUMPF na trh inovovaný typ mobilního operačního stolu SATURN Select.
Oproti dřívějšímu typu operačního stolu SATURN Select došlo k těmto výrazným změnám: rozšíření typových řad o verze „low version“ a „standard version“ – vždy s volitelnými opcemi „podélný posuv operační desky“ nebo „podélný posuv operační desky s integrovaným stavitelným hrudním můstkem“, stavitelnost nožních segmentů asistovaným hydraulickým předpětím – pro velmi snadné nastavení do požadované pozice a možnost aretace operačního stolu IR-dálkovým ovládáním.
více informací v PDF souboru
 

Webdesign Estetica online s.r.o. 

Copyright Hypokramed © 2010